Náhradní díly

Náhradní díly

OriginalNÍ NÁHRADNÍ DÍLY AIXAM

Když budete řídit svůj Aixam buďte si vědomi, že všechny části Vašeho vozidla odolali tlaku a vysokým teplotám. Originální díly Aixam jsou navrženy tak, aby se vypořádali s extrémními podmínkami.

Abyste mohli řídit svůj Aixam s naprostou důvěrou, všech našich 7000 originálních náhradních dílů prošlo přísnými testy a bylo speciálně kvalifikováno a schváleno pro Váš model.

Rozhodněte se i vy pro originální náhradní díly Aixam se zárukou kvality:

VÝZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Celý svět je zasazen do pohybu, když jste za volantem svého Aixamu. Zatímco Vy využíváte výhod svého vozidla, Vaše brzdové destičky, jsou často velkém zatížení a dosahují vysoké teploty, stejně jako olejový filtr, který očišťuje velké množství oleje, aby bylo zajištěno mazání a ochranu Vašeho motoru až do příští servisní prohlídky.

Kvalita náhradních dílů výrazně ovlivňuje kvalitu Vaší jízdy. Servisní prohlídky a výměna dílů v pravidelných intervalech jsou nezbytné pro zajištění řádného fungování Vašeho Aixamu, ale především zaručují Vaši bezpečnost. Originální náhradní díly Aixam jsou jediné náhradní díly, které byly navrženy a testovány speciálně pro Vaše vozidlo, a měli by být Vaší jedinou volbou.

Při údržbě Vašeho vozu důvěřujte pouze proškoleným technikům v autorizovaných servisech Aixam, jedině tak si můžete být jisti, že Vaše vozidlo bude vždy poskytovat optimální výkon a bezpečnou jízdu, bez ohledu na jeho každodenní použití.