Novinky

Přidejte se mezi nás!

Sledujte kromě webových stránek také náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde se dozvíte více o aktuálních akcích, soutěžích a novinkách!

Odkazy na naše sociální sítě jsou v pravém horním rohu stránky - stačí kliknout na ikonu.

aixam-retroviseur-clignotant.jpg

Zpětné zrcátko s indikátorem změny směru jízdy

01/10/2016
Objem zrcadla je rozšířen pro optimální viditelnost. Indikátor je začleněna do vnější strany pro lepší označení při změně směru jízdy.
aixam-tableau-de-bord.jpg

Nová palubní deska

20/09/2016
Palubní deska je dokonalou směsí ergonomie a kvality. Nový černý kožený volant s chromovanými vložkami dodává moderní designový dotek. Perfektně ergonomický plochý panel palubní desky Vám umožňuje jedinečný komfort.
vis14_detail_cleouverte.jpg

Nové klíčky a centrální zamykání

02/10/2014
Připravili jsme pro Vás nové, luxusnější a odolnější klíčky k novým modelům řady Vison.
confort-sonore-ameliore.jpg

Novinka: Lepší zvuková izolace motoru

30/09/2013
KLIDNÁ A TICHÁ JÍZDA U modelové řady Vision Aixam vyvinul vysoce funkční protihlukovou bariéru motoru. Díky tlumené atmosféře uvnitř vozidla a snížení akustického tlaku si užijete klidnější a príjemnější jízdu. Aixam se neustále snaží o zdokonalování v oblasti pohodlí a komfortu řidiče. Ničím neru...
aixam_detail_doubledin.jpg

Aixam Connect

30/09/2013
V rámci inovací nabízí AIXAM nový multimediální systém nejnovější generace: intuitivní Bluetooth™ rozhraní s dotykovou obrazovkou. Zobrazte si Vaši hudbu, vyhledejte si rádiovou stanici, prohlédně si informace, zapojte svůj chytrý telefon a převeďte si všechny Vaše oblíbené aplikace. Je to hračka! ...