Náhradní díly
Domovská stránka > Náhradní díly

Náhradní díly

OriginalNÍ NÁHRADNÍ DÍLY AIXAM

Když budete řídit svůj Aixam buďte si vědomi, že všechny části Vašeho vozidla odolali tlaku a vysokým teplotám. Originální díly Aixam jsou navrženy tak, aby se vypořádali s extrémními podmínkami.

Abyste mohli řídit svůj Aixam s naprostou důvěrou, všech našich 7000 originálních náhradních dílů prošlo přísnými testy a bylo speciálně kvalifikováno a schváleno pro Váš model.

Rozhodněte se i vy pro originální náhradní díly Aixam se zárukou kvality:

  • Perfektní přizpůsobení
  • Vysoce kvalitní materiály
  • Osvědčené bezpečnostní normy
  • Spolehlivost motoru
  • Trvanlivost opotřebení součástek (brzdy, filtry atd ...)

VÝZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Celý svět je zasazen do pohybu, když jste za volantem svého Aixamu. Zatímco Vy využíváte výhod svého vozidla, Vaše brzdové destičky, jsou často velkém zatížení a dosahují vysoké teploty, stejně jako olejový filtr, který očišťuje velké množství oleje, aby bylo zajištěno mazání a ochranu Vašeho motoru až do příští servisní prohlídky.

Kvalita náhradních dílů výrazně ovlivňuje kvalitu Vaší jízdy. Servisní prohlídky a výměna dílů v pravidelných intervalech jsou nezbytné pro zajištění řádného fungování Vašeho Aixamu, ale především zaručují Vaši bezpečnost. Originální náhradní díly Aixam jsou jediné náhradní díly, které byly navrženy a testovány speciálně pro Vaše vozidlo, a měli by být Vaší jedinou volbou.

Při údržbě Vašeho vozu důvěřujte pouze proškoleným technikům v autorizovaných servisech Aixam, jedině tak si můžete být jisti, že Vaše vozidlo bude vždy poskytovat optimální výkon a bezpečnou jízdu, bez ohledu na jeho každodenní použití.