Novinky

Přidejte se mezi nás!

Sledujte kromě webových stránek také náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde se dozvíte více o aktuálních akcích, soutěžích a novinkách!

Odkazy na naše sociální sítě jsou v pravém horním rohu stránky - stačí kliknout na ikonu.

voituresqnspermiskutoba.jpg

Nový motor Kubota

25/04/2018
Aixam a KUBOTA představují nový motor, který splňuje normu Euro 4. Historické partnerství s více než 250.000 motory zabudovanými do našich vozů, toto sjednocení dosáhla nové úrovně. Konstrukce těchto motorů je rovněž v souladu s novými emisními normami. Efektivnější a dynamičtější, tato nejnovější ...
aixam-nouvelle-couleur.jpg

Nové barevné provedení

01/10/2016
Potvrďte svou jedinečnost s novou matnou barvou. Nová barva Satin steel (matná ocel) odráží současný vzhled a oživuje lesk vozu a chromové detaily. Dostupné pro modely City a Coupé.
aixam-retroviseur-clignotant.jpg

Zpětné zrcátko s indikátorem změny směru jízdy

01/10/2016
Objem zrcadla je rozšířen pro optimální viditelnost. Indikátor je začleněna do vnější strany pro lepší označení při změně směru jízdy.
aixam-tableau-de-bord.jpg

Nová palubní deska

20/09/2016
Palubní deska je dokonalou směsí ergonomie a kvality. Nový černý kožený volant s chromovanými vložkami dodává moderní designový dotek. Perfektně ergonomický plochý panel palubní desky Vám umožňuje jedinečný komfort.
aixam-nouveaux-feux-horizon.jpg

Nová zadní světla

20/09/2016
Nevšední tvary Upravili jsme a pročistili tvar zadních světel tak, že jsme vytvořili elegantní přechod ve tvaru světelného křídla mezi blatníkem a kufrem vozu. Zůžené linie si říkají o větší pozornost a zlepšují viditelnost vozu při jízdě a manévrování.
aixam-nouvelles-jantes-gt.jpg

Nová 16ti palcová kola GT

20/09/2016
ČistÉ LINIE Nová hliníková kola GT, dostupná pro modely GTO a GTI jsou navržena tak, aby zlepšila jízdní vlastnosti našich vozů a zároveň vizuálně obohatila naši sportovní řadu. 16ti palcová kola s 8 paprskyjsou ještě pozvednuta o nízkoprofilové a vysoce efektivní pneumatiky.
aixamharfaastojan.jpg

PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ

27/06/2016
PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ! Probuď v sobě sportovního ducha a vystřílej si auto na víkend! AIXAM a Síň slávy českého hokeje pro tebe připravili exkluzivní prázdninovou soutěž! Celý červenec a srpen bude v OC Galerie Harfa v Praze probíhat dvoukolová soutěž, kde budeš moct na víkend vyhrát auto od 15ti...
blackseries1.jpg

Nový Aixam Black Edition

08/04/2016
Limitovaná Série Aixam Black Edition je tu právě pro Vás!!! Nepromarněte svou šanci s novým Aixamem Black Edition, tato sportovní řada začíná již na 319 000,- Kč včetně DPH a má opravdu spoustu vychytávek a exkluzivně zpracovaných detailů a doplňků!!! Kontaktujte svého dealera a objednejte si nov...
image7.jpg

Přečtěte si něco o nás!

30/01/2016
Byli jsme tu a budeme vždy první! Aixam je na Českém trhu pro Vás již od roku 2008! Přečtěte si recenze a hodnocení našich vozů českými médii a autosalony... Autotrip.cz http://autotrip.cz/aixam-aneb-za-vysvedceni-auto/ Zpravy.aktualne.cz http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/zajem-o-auta-p...
samolepkakluk.jpg

Aixam Stickers

08/01/2016
Nové samolepky právě pro tebe! Buď Cool i ty a dej na jevo, že jsi jednička a do školy jezdíš s Aixamem! Nové samolepky jsou k dostání ve všech provedeních na našich pobočkách po celé ČR.