Společenská role
Domovská stránka > Aixam > Závazky > Společenská role

Společenská role

VOZIDLA S ŘIDIČSKÝM OPRÁVNĚNÍM SKUPINY AM

Profily uživatelů vozů AIXAM: 

-    mladí ve věku od 15 do 18 let s řidičským průkazem skupiny AM 

-    aktivní obyvatelé měst, kteří jsou neustále v pohybu, a kteří ocení nízkou spotřebu a díky velikosti i velmi snadné parkování

- lidé v důchodovém věku žijící ve venkovských oblastech, které často musí vozit jejich blízcí a přátelé, a kteří si potřebují zachovat svou mobilitu

-    starší lidé, kterým lékař ze zdravotních důvodů neprodlouží platnost řidičkého oprávnění skupiny B

Vozidla s řidičským oprávněním skupiny AM jsou bezproblémovým řešením pro všechny tyto případy.

ALTERNATIVA MOBILITY

Vylidňování venkovských oblastí, zánik místních obchůdků, nárůst populace v příměstských oblastech, omezování veřejné dopravy kvůli nízké profitabilitě... Kombinace těchto sociálních změn přispívá ke zhoršení problémů s mobilitou. Vozidla s řidičským oprávněním skupiny AM představují nezávislost, způsob, jak cestovat naprosto svobodně a nenechat se omezovat počasím. 

robusní karoserie pro vaši bezpečnost

Úprava vozidel s oprávněním skupiny AM garantuje mnohonásobně vyšší bezpečnost než jednostopá vozidla. Ovládání, kompaktnost a vybavení představují přednosti doprovázející do detailu promyšlenou karoserii.  

Oficiální čísla bezpečnosti na silnicích hovoří jasně: čtyřkolky patří do kategorie vozidel, která nejméně přispívá ke vzniku nehod (poměr vozového parku/počet zraněných či úmrtní).