Domovská stránka > Novinky > PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ

PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ

Zoom aixamharfaastojan.jpg

PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ!

Probuď v sobě sportovního ducha a vystřílej si auto na víkend!

AIXAM a Síň slávy českého hokeje pro tebe připravili exkluzivní prázdninovou soutěž!

 

Celý červenec a srpen bude v OC Galerie Harfa v Praze probíhat dvoukolová soutěž, kde budeš moct na víkend vyhrát auto od 15ti let s plnou nádrží. Co víc si přát, než mít na víkend luxusní vozítko s plnou nádrží?! 

 

Soutěže se můžeš zúčastnit v Hokejové síni slávy, kde si na hokejovém trenažéru vyzkoušíš své střelecké dovednosti a poměříš síly s ostatními soutěžícími nebo i s hokejovými hvězdami!

 

Tvým úkolem je nejprve zhasnout všechny senzory v co nejkratším čase a poté napálit puk hokejkou co nejrychleji do branky. Ten nejlepší střelec si pak odveze AIXAMa s plnou nádrží na víkend! Střelci těsně v závěsu ale nemusí být zklamaní, 2. a 3. místo oceníme reklamními předměty včetně luxusní klíčenky AIXAM a krom toho se budou moci také setkat s hokejovou legendou!

 

Klíčky od vozu předá legenda československého hokeje, člen Síně slávy, Mistr světa a nejlepší střelec Extraligy – Milan Nový.

 

        1. kolo soutěže:  27.6. – 24.7.2016

  • vyhlášení vítězů - 27.7.2016

        2. kolo soutěže: 24.7. – 28.8.2016

  • vyhlášení vítězů - 31.8.2016

 

Síň slávy českého hokeje - http://sinslavycslh.cz/ 

 

Soutěž není věkově omezena a zúčastnit se jí může každý z Vás, takže vezměte své děti a kamarády a přijďte otestovat své hokejové dovednosti a zkusit své štěstí!

 soutez_harfa    

H1

H2

H3

S1

S2

S3

S3

S4

27/06/2016