Karoserie

Karoserie

Trvejte na originálních náhradních dílech Aixam, s použitím neoriginálních náhradních dílů bude vaše vozidlo méně odolné vůči nárazům.

Od roku 1988 je celý náš sortiment podroben přísným bezpečnostním kontrolám: čelním, bočním a zadním nárazovým testům. (Crash Testy)

Originální díly Aixam a neoriginálních díly jsme podrobili srovnávacím zkouškám, při kterých jsou patrné diametrální rozdíly pevnosti a pružnosti.

V našich doporučeních originální díl karoserie Aixam musí být schopen odolat dopadu 50 joulů (5 kg pádem válec o průměru 80 mm z výšky 1 metr).

Test při pokojové teplotě 23°: neoriginální díl v černé barvě, originál v bílé
Test 23 degrés
Test při nízké teplotě -15°: neoriginální díl v černé barvě, originál v bílé
Test -15 degrés

Vyjádřením rozdílu adaptability zobrazených částí karoserie Vám chceme demonstrovat důležitost ve Vaší bezpečnosti. Ve skutečnosti, s ohledem na dosažené výsledky provedených nárazových testů (výše uvedeny), můžeme vidět, že neoroginální vzorky se roztříštily na velké množství kusů s vysoce agresivním tvarem a velikostí, což může představovat vážné ohrožení Vašeho zdraví v případě nárazu.

Určité padělané díly, které se objevují na trhu ve stejných tvarech jsou podstatně odlišné od našich originálních dílů, zejména pokud se jedná o kvalitu materiálu, ostrost hran. Tyto části mohou přijít do styku s chodci a způsobit vážné poranění. Kromě toho, padělání se trestá podle zákona (třemi roky vězení a 300.000 eur). S použitím těchto částí lze tedy učinit své vozidlo nezpůsobilé k silničnímu provozu.

Originální díly Aixam jsou vyraběny s velkou přesností. Kvalita těchto dílů zajišťuje optimální sestavení při opravách, zaručující spolehlivost Vašeho vozidla, což neplatí v případě použití neoriginálních náhradních dílů.

Pro vaše pohodlí a bezpečnost, jakož i ostatních účastníků silničního provozu, používejte pouze originální náhradní díly Aixam.